Konum : Anasayfa Fakir Servisi
Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

Servis Home Profesyonel Cihaz Montajı Bakımı Arıza Özel Servis Hizmetleri;
Hizmet Sanattır.

 

Üst Seviye Müşteri Memnuniyeti

Servis Home uzmanlığı ve yıllardan gelen tecrübenin verdiği güven ile Profesyonel Elektrikli Süpürge Servisi hizmeti veren servisimiz Fakir Elektrikli Süpürgenin bakım, onarım, arıza tespit ve servis işlemlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sağlıyor.

İstanbul’un Her Yerine En Kaliteli Servis
TSE belgeli Fakir Servis ağımız Elektrikli Süpürge Servisi konusundaki tüm sorunlarınıza İstanbul geneline yayılmış şekilde hizmet vererek en hızlı şekilde çözüm buluyor.

Fakir Elektrikli Süpürge Servisinde, alanında tecrübeli servis elemanlarımız özel eğitimlerle kendilerini geliştiriyor ve satış sonrası hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor.

Garantili Hizmet Sorunsuz Kullanım
Elektrikli Süpürge Servisi ile ilgili tüm beklentileriniz konusunda, yedek parça taleplerinizde ve servis isteklerinizde garanti kapsamındaki hizmeti ve Servis Home güvencesi ile Fakir Elektrikli Süpürge Servisi daima yanında yer alır.

7/24 Hizmet
Fakir Servislerimizde sizler için hizmet veren müşteri hizmetleri ekibimiz arayıcılığı ile haftanın 7 günü 24 saat en kaliteli hizmet size sunuluyor.

Fakir Elektrikli Süpürge Servisi Müşteri Hizmetleri ekibimize 444 1 156 numarası aracılığı ile ulaştığınız takdirde 24 saat içerisinde elektrikli süpürgeniz ile ilgili servis talepleriniz ve tüm diğer beklentileriniz gerçekleştirilir.

FAKİR ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE SERVİSİ
HygienMax
En yüksek Hijyen, En yüksek Oksijen!
Toz torbalı ya da su filtreli kullanım alternatifleri bulunan HygienMax Fakir Elektrikli Süpürgenin arıza tespit, bakım ve servis işlemleri en uygun ödeme imkânları ile Fakir Servisi'nde yapılmaktadır. HygienMax eğer su filtreli şekilde kullanılırsa gözle göremeyeceğiniz mikroskobik bakteri ve mikroorganizmaları su filtresi aracılığı ile suya aktararak kullanım alanının daha sağlıklı ve temiz olmasını sağlar. Aromaterapi özeliği sayesinde ferah hava sağlar. Bu özelliklere sahip Fakir Elektrikli Süpürgeleri, en uygun ödeme koşulları ile Fakir Elektrikli Süpürge Servisi arayıcılığı ile teknik servis kontrolünden geçebilmektedir.
Su filtreli buharlı Temizlik Sistemi kullanım alanınınız her yerini hijyenik ortamlar oluşturur.

Magic Steam Vac

 • Su filtreli ıslak – elektrikli süpürge
 • Buharlı temizleyici
 • Buharlı vakumlama

Laboratuvarlarda yapılmış araştırmalara göre; 1 gram ev tozu içerisinde yaklaşık 15.000 ev tozu akarı bulunduğunuz biliyor muydunuz?
Vücudumuzdan yayılan salgılardan beslenerek yaşayan küçük böcekler olan ev tozu akarları nezle, öksürük, astım gibi sağlık sorunlarına yol açabilmektedirler. Küçük yaştaki çocukların alerjik problemlerle karşılaşmalarına sebep olan bu akarlar şilte, minder, yastık ve yorganlarda bulunduğu için Fakir Elektrikli Süpürge Servisi tarafından her türlü servis hizmeti verilen Fakir Elektrikli Süpürgeleri tarafından tüm bu alanların temizlenmesi, basınçlı buhar gücü ile akarlardan arındırılması gerekmektedir.

Cambridge Üniversitesi laboratuvar sonuçlarına göre, Fakir Süpürge Servisi'nde bakım hizmetleri verilen Fakir Magic Steam Vac halı ve şiltelerdeki ev tozu akarlarının seviyesini %99 alerjenleri ise %86 oranında düşürüyor.

FAKİR Elektrik Süpürgesi Servisi’ni Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Fakir Elektrik Süpürgesini Kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır.
Kullanım sırasında satış görevliniz yada servisiniz tarafından daha önce belirtilmiş olan veya kullanım talimatında bulunan kurallara uymadığınız takdirde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.
Vakumlamadan dolayı yaralanma tehlikesi

 • Boru uçları kesinlikle göz, kulak, parmak veya saç gibi vücudun sorun çıkabilecek parçalarına yaklaştırılmamalıdır.
 • Süpürgenizi katiyen insanlara veya hayvanlara tutmayınız. 
 • Turbo fırça çalışırken elinizi yaklaştırmayınız.
Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.
Fakir markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.
 

Miele Elektrik Süpürgesi Ayak
Bosch Toz Torbası
Fırın İç Temizleyici
Buzdolabı İç Temizleyici

Servis Hizmetleri

Servis HizmetleriAtölyemiz müşterilerine açık olup diledikleri vakit cihazlarını kontrol etmek için ziyaret edebilirler.

7 Gün 24 Saat Hizmet

7 Gün 24 Saat Servis İstanbul geneline haftanın 7 günü uzman eğitimli personeli ile size bir telefon kadar yakın

Hizmet Sanattır

 • TSE Belgeli İstasyonları
 • Eğitimli Teknik Ekip
 • Güleryüzlü Personel
 • Ekonomik Fiyatları
 • Orijinal Yedek Parçalar

Servis Home

İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4
Bakırköy / İstanbul

 • Tel: (+212) 444 1 156
 • Fax: (+212) 660 69 50
 • E-Mail: servis@servishome.com

A Plus Servis

A Plus hizmetiyle tüm İstanbul genelindeki ilçe ve semtlere beyaz eşya, klima, kombi cihazlarının profesyonel bakım, montaj ve demontaj hizmetleri sunmaktadır.
Orijinal yedek parça ve aksesuarları, ekonomik fiyatları, A plus kampanyaları ve ücretsiz keşif hizmetleriyle profesyonel hizmet.

Satış Sonrası Hizmetleri

Beyaz Eşya Satış Sonrası Hizmetler
Profesyonel beyaz eşya ve ankastre destek
Klima Satış Sonrası Hizmetler
Uzman teknik ekibimiz hizmetinizde
Kombi Satış Sonrası Hizmetler
Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetleri
Servis Home - Satış Sonrası Servis Hizmetleri